Procesor

Kino 3D sprzed 17 tys. lat?

Od malowideł w Akwitanii do mikroprocesorów. Historia człowieka to tysiące lat dążenia do zrozumienia, opisania i okiełznania otaczającego nas świata. Często sięgamy do historii - nawet bardzo odległej - żeby zrozumieć i opisać teraźniejszość. W kolegium „Artes Liberales” dowiesz się, co mają ze sobą wspólnego iPad oraz grecka wątroba ofiarna czy malowidła z prehistorycznych grot z kinem 3D. Zapraszamy.

Aktualności

Dzień Otwarty UW

Zapraszamy na Dzień Otwarty UW i do odwiedzenia stoiska Wydziału „Artes Liberales”. Będziemy na Ciebie czekać i chętnie odpowiemy na Twoje pytania, weźmiesz też udział w quizie przygotowanym przez AI, w którym do wygrania są wydziałowe gadżety. Jesteśmy na Kampusie Głównym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) od godz. 10. Znajdziesz nas na stoisku nr 33.

Seminarium Centrum Badania Ryzyka Systemowego

9 kwietnia 2024 r. o godzinie 19:30 odbędzie się seminarium Centrum Badania Ryzyka Systemowego. Seminarium odbędzie się w sali 2.90 przy ulicy Dobrej 56/66 oraz na platformie Zoom. (Meeting ID: 929 3618 9158, Passcode: 201140). Referat „Decision-Making Computations in Neuronal Networks” przedstawi Marcin Penconek).

Seminarium: „Elity Polski i Ukrainy: wzajemne percepcje i oczekiwania”

Laboratorium Analiz Transformacji Elit i Inteligencji, #Elitylab UW zaprasza na seminarium pt. Elity Polski i Ukrainy: wzajemne percepcje i oczekiwania. W seminarium wezmą udział: Olena Babakova, Adam Balcer i Elizabeth M. Zechenter. Spotkanie będzie moderować Oleksandra Iwaniuk. Seminarium odbędzie się 17 kwietnia 2024 r. o godz. 14.30 w siedzibie Kolegium Artes Liberales przy ul. Dobrej 72 (sala konferencyjna, poziom -1).
 

Seminarium: „Climate change...”

Zapraszamy seminarium pt: Climate change. What archaeology can do to explain responses to past environmental impacts, które 28 marca 2024 roku o godz. 17.30 poprowadzi prof. Albert Hafner z uniwersytetu w Bernie. Szczegółowe informacje o seminarium wraz z formularzem rejestracyjnym są dostępne → na tej stronie

 

 

Centrum Badania Ryzyka Systemowego: seminarium

16 stycznia 2024 r. o godz. 12.00 odbędzie się seminarium organizowane przez Centrum Badania Ryzyka Systemowego. Gośćmi seminarium będą: Piotr Cichocki, Piotr Jabkowski, Piotr Matczak. Temat spotkania: Do disaster experiences impact public opinion on climate change in European countries?. Seminarium odbędzie się stacjonarnie (ul. Dobra 56/66, sala 2.90) oraz online (zoom; Meeting ID: 971 7132 2690, Passcode: 822378).

PDF icon Abstrakt

Dni mobilności na UW

W dniach 10 –12 stycznia 2024 r. odbywają się dni mobilności pod hasłem „ERASMUS, why not?”. W ramach wydarzenia będzie szereg spotkań z przedstawicielami Biura Współpracy z Zagranicą oraz Erasmus Student Network UW na temat m.in. różnych typów mobilności. Spotkania w formie stacjonarnej lub on-line.

Strony